Opis nieruchomości
Kraków Bieńczyce os. Kazimierzowskie
Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 37m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym.
Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie! Umeblowane meblami na wymiar wysokiej jakości, wyposażone w AGD: Piekarnik, płyta grzewcza, okap, zmywarka – wszystko nowe!
Pod blokiem bardzo duża ilość darmowych miejsc parkingowych.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, małego pokoju, łazienki, przedpokoju, do mieszkania przynależy piwnica
Gwarancja na remont.
niski czynsz około 300 zł. centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda również
Prace remontowe obejmowały: Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej, Nowe okna, parapety i kaloryfery, Wymiana drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, Nowe wylewki, panele oraz gładzie na ścianach, malowanie, montaż mebli na wymiar.
Idealna lokalizacja z bogatą infrastrukturą, terenami zielonymi oraz komunikacją,
Mieszkanie idealne dla pary, singla lub inwestora pod wynajem.
więcej ofert na stronie: www.tananieruchomosci.pl
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.